Masāžas

Vakuuma masāža ir viena no efektīvākajām metodēm cīņā ar celulītu un tauku nogulsnējumu likvidēšanu. Vakuuma masāžas pamatā ir metode, kas balstīta uz ādas receptoru kairinājumu ar retinātu gaisu jeb vakuumu.

Masāžas laikā vakuums iesūc īpašā kolbā nelielu ādas laukumu. Šai masāžai ir citādāka tehnoloģija, nekā ķermeņa klasiskajai masāžai – masējot ar rokām, audi tiek spiesti uz leju, masējot ar vakuumu – pacelti uz augšu.
Masāžas rezultātā uzlabojas masējamā apgabala asinsrite un limfas tece, notiek mehāniska tauku šūnu šķelšana, aktivizējas ādas elpošana, vielmaiņa un vielmaiņas procesa galaproduktu jeb šlakvielu izvadīšana no organisma. Samazinoties tauku šūnu apjomam, āda kļūst gluda un stingra, paaugstinās tās tonuss un elastība. Vakuums izraisa lielu asins plūdumu audos. Masāžas laikā var sajust mērenas sāpes, dedzināšanu un siltumu. Apstrādātajās zonās ir iespējami nelieli zilumi, kas izzudīs dažu dienu laikā.
Indikācijas: celulīta pazīmes, tūska, traucēta asinsrite, ādas nogurums, ādas tonusa zudums.
Kontrindikācijas: ādas iekaisuma procesi apstrādes zonās, vīrusu – infekcijas slimības, onkoloģiskas saslimšanas, paaugstināts asinsspiediens, vēnu varikoze/tromboze, sirds, aknu un nieru mazspēja, galvas asinsrites traucējumi.
Iesakām neēst divas stundas pirms un pēc masāžas. Visa kursa laikā nepieciešams pēc iespējas vairāk lietot ūdeni.

Masāžas cenas:

 

Vakuummasāžas cenas: