Frizētava

Matu laminēšana! Jaunums

Viena no populārākajām salona procedūrām matiem. Izmēģiniet arī Jūs! Piešķir matiem koptu izskatu, spīdumu, apjomu un elastību.

Efekts.

Pēc laminēšanas mati kļūst elastīgāki un spīdīgāki. Matu apjoms palielinās vismaz par10-12%. Laminēšana pat nelabvēlīgos laika apstākļos ļauj ilgāk saglabāt matu veidojumu (aizsargslānis neļauj mitrumam iesūkties matā). Vēl viena procedūras priekšrocība – ilgāk saglabājas matu krāsa, jo krāsa molekulas neizmazgājas un paliek mata iekšienē. Turklāt laminēti mati neelektrizējas. Īpaši aktuāli tas ir aukstā laikā, kad mūsu apģērbā ir vairāk sintētikas.

Kam laminēšana ir paredzēta

Laminēšana -tas ir ideāls risinājums tiem, kurus daba nav apveltījusi ar bieziem un kupliem matiem, vai arī tiem, kam mati cietuši no parāk biežas krāsošanas un augstu temperatūras iedarbību (fēns, lokšķēres, pannas u.c.) Šī procedūra ļauj risināt trauslu un sašķeltu matu problēmu, ar kuru saskaras tie, kas vēlas matus ataudzēt vai arī reti apmeklē frizieri. Un visbeidzot – laminēšana ir ļoti labs veids, kā ilgāk saglabāt matu krāsu (īpaši tas attiecas uz blondīnēm). Optimālais risinājums – laminēt matus uzreiz pēc krāsošanas

Laminēšanas sastāvs

Laminēšanas procedūrā izmanto hipoalerģisku olbaltuma preperātu -tā ir želeja bez krāsas un smaržas un nesatur konservantus. Želejas sastāvā ir hidrolizēts kviešu proteīns (antioksidants, mitrinoša un barojoša iedarbība), romiešu kumelītes, pelašķa un apiņa ekstrakts (pretiekaisuma un ārstniecika darbība, stimulē matu augšanu).

Kontrindikācijas

Procedūrai nav nekādu īpašu kontrindikāciju. Aminoskābju kopums, kas ir produkta sastāvā ir matiem draudzīgs un radniecisks komponents. Tā kā līdzeklis nesatur konservantus un agresīvas vielas (piemēram, ūdeņraža pārskābi vai amonjaku), tas ir absolūti drošs, nekaitīgs un hipoalerģisks.

Pēc laminēšanas jūs varat turpināt regulāru matu kopšanu, taču jums vajadzēs atteikties no dziļi attīrošiem šampūniem un pīlingiem.

Laminēšanu var veikt arī pēc ķīmiskajiem ilgviļņiem. Tomēr jāņem vērā, ka viegli ilgviļņi var zaudēt savu formu, jo mati kļūst smagāki un kuplaki. Uzreiz pēc procedūras nedrīkst lietot taisnošanas pannu, jo augstā temperatūrā olbaltumvielas uz mata virsmas var sarecēt un izskatīties kā laka pēc leitus. Jāpagaida vismaz 24 stundas, kamēr olbaltums pilnībā nostiprinās matos. Jāņem vērā ka arī turpmāk taisnošanas pannas temperatūra nedrīkst pārsniegt 120 grādus. Bet parasti pēc laminēšanas panna nav vajadzīga: mati jau tā ir smagi un blīvi. Vienīgais matu tips kam nav ieteicama matu laminēšana, ir aziātu struktūras mati – tie jau paši par sevi ir resni, blīvi un smagi.

Sieviešu frizētavas cenas:

Vīriešu frizētavas cenas: