Manikīrs

Cilvēku savstarpējai saskarsmei ir tik liela nozīme, koptas rokas un kājas vairo labsajūtu un pārliecību par sevi, labi raksturo cilvēku, viņa attieksmi pret sevi un savu ārieni.

Klasiskais manikīrs padara Jūsu rokas koptas un pievilcīgas. Veicot manikīru, tiek veikta nagu garuma un formas korekcija, par kuru vienojas, vadoties no klientu vēlmēm, un speciālista ieteikumiem. Pēc tam seko kutikulas apstrāde. Beigās tiek uzklāta laka pēc izvēlētā toņa vai arī nagiem tiek uzklāts stiprinošs līdzeklis.

Manikīra cenas:

Gēla nagu laka!

Gēla laka ir veidota uz gēla bāzes, tomēr tai nav nekāda saistība ar parasto gēlu, jo veidojot gēla nagus izmanto citu tehnoloģiiju. Gēla laka ir unikāla ar to, ka tā spēj noturēties līdz pat 21 dienai un ilgāk, nemainot savu izskatu. Nav nepieciešams sēdēt ilgu laiku, lai gēla laka nožūtu, jo tā dažās sekundēs nožūst LED lampā. Laka ir piemērota gan rokām gan kājām.

Kā tiek uzklāta gēla nagu laka:

1. No lakas vai cita kopšanas līdzekļa attīrītiem nagiem uzklāj bāzes laku.
2. Nagus 1 minūti nožāvē zem UV lampas. Tas pastiprina lakas noturību.
3. Uzklāj izvēlēto nagu laku. Atkarībā no lakas veida klāj vienu vai divas kārtas un nožāvē zem UV lampas 2 minūtes. Tās iedarbībā laka iegūst īpašu noturību un spīdumu.
4. Uzklāj līdzekli nagu lakas nostiprināšanai, ko arī nožāvē zem UV lampas.
5. Noņem nagu lipīgo slāni.
6. Iesmērē ienadžus ar eļļu.

Gēla nagu cenas: